Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/cambodm5/public_html/hospitality/index.php:10) in /home/cambodm5/public_html/hospitality/app/model/checksession.php on line 14
Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/cambodm5/public_html/hospitality/index.php:10) in /home/cambodm5/public_html/hospitality/app/model/checksession.php on line 14
ពិធីប្រគល់ជ័យលាភី “បដិសណ្ឋារកិច្ចល្អក្នុងវិស័យទេសចរណ៍” លើកទី១ និង ពិធីប្រកាសដាក់ឲ្យប្រើប្រាស់ជាផ្លូវការកម្មវិធីទូរស័ព្ទចល័ត App - ប្រព័ន្ធវាយតម្លៃបដិសណ្ឋារកិច្ចល្អ
]
ពិធីប្រគល់ជ័យលាភី “បដិសណ្ឋារកិច្ចល្អក្នុងវិស័យទេសចរណ៍” លើកទី១ និង ពិធីប្រកាសដាក់ឲ្យប្រើប្រាស់ជាផ្លូវការកម្មវិធីទូរស័ព្ទចល័ត App
០៤ ធ្វូ ២០១៨ | ទាញយក | 6399
ពិធីប្រគល់ជ័យលាភី “បដិសណ្ឋារកិច្ចល្អក្នុងវិស័យទេសចរណ៍” លើកទី១ និងពិធីប្រកាសដាក់ឲ្យប្រើប្រាស់ជាផ្លូវការកម្មវិធីទូរស័ព្ទចល័ត App (បដិសណ្ឋារកិច្ចល្អក្នុងវិស័យទេសចរណ៍ និងច្រកទ្វារអន្តរជាតិ) និង App (បដិសណ្ឋារកិច្ចល្អសេវាសាធារណៈក្រុង/ខណ្ឌ បេក្ខភាពប្រឡងប្រណាំងទីក្រុងស្អាត) អមជាមួយពិធីប្រកាសចលនាប្រឡងប្រណាំងបដិសណ្ឋារកិច្ចល្អសម្រាប់ស៊ីក្លូទេសចរណ៍ លើកទី១នាព្រឹកថៃ្ងទី២៦ ខែធ្នូ ឆ្នាំ២០១៨ នៅសណ្ឋាគារភ្នំពេញ។